Występy kilku piłkarzy pod znakiem zapytania

Przed nami kolejne spotkanie jednak kadrowo nasza sytuacja się nieco skomplikowała. Prawdopodobnie do końca sezonu nie zagra Przemysław Jaworski. Nasz kapitan w ostatnim spotkaniu doznał kontuzji stawu kolanowego i w tym roku na 99% już go nie zobaczymy na boiskach PKO. Niepewny jest także występ Patryka Lacha, który ma stłuczony również staw kolanowy i nie wiadomo, czy zagra w najbliższym spotkaniu. Na uraz mięśniowy narzeka także Michał Massel i jego występ jest także niepewny. Z kolei Tomasz Malczewski ma naciągnięty mięsień dwugłowy i potrzebuje tydzień, dwa przerwy w treningach. Z gorączką zmaga się także Karol Grelewski i jego również może zabraknąć w najbliższym spotkaniu. Sprawy rodzinne mogą pokrzyżować plany Grzegorzowi Kasakowi, ale znając popularnego Kasiora, zrobi wszystko, żeby być na meczu i pomóc drużynie. Pozostali zawodnicy są zdrowi i do dyspozycji trenera na najbliższy mecz.