Mecz niewykorzystanych okazji

W meczu 9 kolejki nasza Sparta zmierzyła się z Unią Ujście. Mecz z trzecią drużyną w tabeli zapowiadał się bardzo ciężko i tak też było. Unia postawiła bardzo twarde warunki ale mimo to udało się stworzyć kilka dogodnych sytuacji bramkowych, jednak albo brakowało "ostatniego podania" albo na posterunku był bramkarz gości. W 55 minucie jak się okazało padła decydująca i zwycięska bramka, a szczęśliwym strzelcem był Patryk Lach. Było to już piąte zwycięstwo z rzędu naszej drużyny, a za tydzień jedziemy do Kaczor, które sensacyjnie urwały punkty Orkanowi Śmiłowo.

Sparta Złotów - Unia Ujście 1-0 (0-0)

Bramka: 1-0 Patryk Lach (55')

Skład Sparty: Marek Turkowiak - Andrzej Sarosik, Grzegorz Kasak, Michał Massel, Karol Grelewski - Przemysław Jaworski (83' Szymon Osada), Patryk Lach, Marcin Zaorski - Paweł Madej (89' Wojciech Osada), Dominik Brożek (80' Tomasz Malczewski), Mateusz Bartel (86' Marcin Sobek)

Oraz: Kacper Szopieraj, Filp Klóska, Bartosz Wnuk

Średnia wieku pierwszego składu 23,2 lat.

T U T A J znajdziesz galerię zdjęć z portalu zlotow.naszemiasto.pl

Fot. Grzegorz Kasak