Juniorami wygrywamy z Kaczorami

W miniony weekend wybraliśmy się do czerwonej latarni rozgrywek Zjednoczonych Kaczory po kolejne 3 punkty. Na ławce trenerskiej zabrakło naszego trenera Damiana Sudoła, który rozpoczął kurs trenerski UEFA A i nie mógł być z zespołem. Zastąpił go Mateusz Chudziński, którego był to debiut w roli trenera seniorów. W kadrze na mecz zabrakło Przemysława Jaworskiego, Grzegorza Kasaka. Z kolei Patryk Lach, Karol Grelewski i Michał Massel nie byli tego dnia w pełni zdrowia ale musieli pomóc zespołowi. Tak więc w osłabionym i młodzieżowym składzie przystąpiliśmy do walki na ciężkim terenie. Do przerwy po bramce Brożka prowadziliśmy 1-0. Ten sam zawodnik tuż po wznowieniu drugiej połowy podwyższył wynik na 2-0. Mimo przewagi to Zjednoczeni zdobyli kontaktowego gola. "Kropkę "nad i" postawił najlepszy tego dnia Patryk Lach (mimo kontuzji). Nasza wygrana była w pełni zasłużona i powinna być wyższa ale cieszmy się ze zwycięstwa. Zaraz po meczu świetne wiadomości dotarły do nas z Dziembowa, gdzie miejscowa Noteć wygrała z Orkanem Śmiłowo, który spadł na drugie miejsce w tabeli.

"Niestety nie mogłem być tego dnia na meczu z powodów zawodowych. W tym miejscu pragnę podziękować Mateuszowi Chudzińskiemu, który poprowadził zespół do zwycięstwa. Cieszę się, że chłopacy wygrali zdecydowanie mimo problemów kadrowych. Jak widać tworzymy zespół ale nie "podniecamy" się byciem liderem. Teraz będzie jeszcze trudniej, jednak jeżeli będziemy ciężko pracowali to na pewno odniesiemy sukces." - tak krótko swoich podopiecznych ocenił nasz trener

Zjednoczeni Kaczory - Sparta Złotów 1-3 (0-1)

Bramki dla Sparty: Dominik Brożek x2, Patryk Lach