Co słychać w Sparcie?

Drużyna rozpoczęła przygotowania 12 lipca. Trzon zespołu został utrzymany, ale na pewno z drużyną pożegna się kilku zawodników o czym poinformujemy niebawem. W przyszłym tygodniu klub zakontraktuje także 4 nowych zawodników (obrońcę, 2-óch pomocników i napastnika), którzy mają być wzmocnieniem i konkurencją dla pozostałych.

Średnia wieku wynosi 22,2 lat.

"Chcielibyśmy w tym sezonie być w trójce najlepszych zespołów ligi. Zespół ma potencjał jednak trzeba dużo pracy żeby poprawić grę w obronie i ataku. Zawodnicy muszą zrozumieć, że tylko ciężką pracą możemy być wśród najlepszych. Na "fantazji" się nie da niczego zbudować. Jeżeli kontuzje nas ominą i w zespole będzie stabilizacja powinno być dobrze. Liczę, że nowi zawodnicy wniosą dużo świeżości do zespołu, a tym samym nasz poziom sportowy się podniesie. Mogę stwierdzić, że już jest lepiej ale to się bierze z dobrej frekwencji na treningach. Nasze ambicje jak zawsze zweryfikuje boisko. Mogę zagwarantować, że w każdym spotkaniu będziemy walczyć o zwycięstwo i damy z siebie 100%. Za tydzień wybieram się do Śmiłowa na mecz gospodarzy z Polonią Jastrowie zobaczyć jak wygląda gra naszych najbliższych przeciwników oraz głównego kandydata do awansu."

O wydarzeniach przed rozpoczęciem ligi poinformujemy niebawem.