Generalny sprawdzian na plus

Za nami ostatni test mecz. Tym razem naszym przeciwnikiem była Jedność Zakrzewo. Nasz skład nie był optymalny  ale obecni tego dnia zawodnicy mogli zapunktować w oczach trenera.

Od początku spotkania mieliśmy wyraźną przewagę, a zakrzewianie ograniczali się tylko do kontr. Mimo wszystko dalej nasza gra obronna nie wygląda najlepiej i trzeba to poprawić. Cieszy dobra postawa zespołu, który z treningu na trening zgrywa się oraz gra zawodników testowanych. Także młodzież pokazał, że nie zamierza tylko oglądać meczu z perspektywy ławki rezerwowych.

Jedność Zakrzewo - Sparta Złotów 1-5 (0-3)
Bramki dla Sparty: Karol Grelewski, zawodnik testowany 1, Przemysław Jaworski x2, zawodnik testowany 2

Skład Sparty: Kacper Szopieraj (Marek Turkowiak) - Karol Grelewski (Bartosz Piątek), Filip Klòska (Tomasz Miłkowski), Marcin Sobek (Grzegorz Kasak), Andrzej Sarosik - Szymon Jaworski (Artur Masion), Przemysław Jaworski, Bartłomiej Bielecki (Kamil Goździkowski) - zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Tomasz Malczewski (Bartosz Wnuk)