Wysokie zwycięstwo w Czarnkowie

W pięknym stylu nasz zespół pokonał wczoraj miejscową Noteć. Zaczęło się już w 4 minucie kiedy to ładną indywidualną akcję zakończył Turkowiak. Ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2-0 z rzutu wolnego. Czarnkowianie przed przerwą odpowiedzieli bramką ale na więcej ich nie było stać. Nasz zespół w drugiej części spotkania kontrolował mecz dokładając kolejne dwa gole. Mimo jeszcze wielu niewykorzystanych dogodnych sytuacji pokazaliśmy jak powinna wyglądać drużyna!

Noteć Czarnków - Sparta Złotów 1-4 (1-2)

Bramki dla Sparty: Jan Turkowiak x2, Dominik Brożek, Przemysław Jaworski

Skład Sparty: Kamil Czapla - Andrzej Sarosik, Marcin Sobek, Michał Pinkowski, Szymon Osada - Sylwester Kraczkowski (75' Jakub Kowalski), Przemysław Jaworski - Tomasz Malczewski (65' Karol Grelewski), Michał Fertikowski, Jan Turkowiak (60' Karol Smoliński) - Dominik Brożek (75' Paweł Madej)