Pożegnanie Bednarka i spacerek z Wyrzyskiem

Do wczorajszego meczu przystąpiliśmy pełni optymizmu po wygranej na inaugurację w Jastrowiu. Tuż przed spotkaniem pożegnaliśmy naszego poprzedniego trenera i kierownika drużyny Andrzeja i Mateusza Bednarek. Za lata spędzone w klubie dziękowali zawodnicy, działacze i kibice.

Sam mecz rozpoczął się dla nas imponująco. Po 7 minutach mieliśmy już dwa trafienia, a do 30 minuty prowadziliśmy pewnie 3-0. Nikt nie spodziewał się, że mecz będzie przysłowiowym spacerkiem. Łobzonka bez pomysłu, praktycznie nie zagroziła w pierwszej odsłonie bramce strzeżonej przez debiutującego w seniorach Szopieraja. Druga część meczu to całkowita kontrola przebiegu gry przez nasz zespół i czwarta, premierowa bramka zdobyta z karnego przez Madeja. W końcówce meczu nasz zespół niepotrzebnie się rozluźnił czego efektem było honorowe trafienie wyrzyszczan.

Tak czy owak w dobrym stylu inkasujemy kolejne 3 oczka i wskakujemy na podium ligowej tabeli.