Pogrom w Wyrzysku

Dzisiejsze niedzielne popołudnie w Wyrzysku było bardzo ciepłe i obfite bramki. Już w 4 minucie strzałem głową wynik spotkania otworzył Michał Fertikowski. Kolejne dwa trafienia należały do Jana Turkowiaka i po 20 minutach było już niemal pewne kto zdobędzie tego dnia 3 punkty. Konsekwentna gra rzez całe spotkanie pozwoliła naszej drużynie w drugiej połowie na zdobycie kolejnych trzech bramek i mecz zakończył się okazałym wynikiem 6-0, a mogło być spokojnie ponad 10. Brawo drużyna!!!

"Obawiałem się spotkania, bo drużyna z Wyrzyska na swoim terenie jest nieobliczalna. Cieszę się, że zrealizowaliśmy założenia meczowe i szybko pokazaliśmy kto dziś zasłużył na zwycięstwo. Musze pochwalić zespół za bardzo konsekwentną grę w obronie. O ile tydzień temu pozwoliliśmy zespołowi z Jastrowia na oddanie jednego strzału to dzisiaj Łobzonka nie miała go żadnego. Za tydzień czeka nas na pewno dużo trudniejszy pojedynek z Włókniarzem Okonek." - tak mecz podsumował nasz trener.

T U T A J znajduje się galeria zdjęć z portalu zlotowskie.pl

T U T A J znajduje się info z meczu

Łobzonka Wyrzysk - Sparta Złotów 0-6 (0-3)

Bramki: 0-1 Michał Fertikowski; 0-2 Jan Turkowiak; 0-3 Jan Turkowiak; 0-4 Michał Fertikowski; 0-5 Tomasz Malczewski; 0-6 Mateusz Bartel