Okonek lepszy w derbach powiatu

To nie była najlepsza sobota w wykonaniu naszego zespołu. Spartanie ulegli Włókniarzowi Okonek 0-1 pozostawiając po sobie słabe wrażenie. O pierwszej połowie należałoby jak najszybciej zapomnieć. W drugiej było nieco lepiej ale zabrakło skuteczności.

"Pierwsza połowa była bardzo słaba w naszym wykonaniu. Zabrakło determinacji i woli walki. W przerwie porozmawialiśmy i druga część spotkania była już zdecydowanie lepsza. Zepchnęliśmy Włókniarza do defensywy, jednak ten mądrze się bronił nie pozwalając nam na stworzenie za dużo sytuacji. Chciałbym jednak podziękować drużynie, że w drugiej połowie podjęli walkę i pokazali, że chcemy ten mecz wygrać. Nie udało się. Teraz czas na wyciągnięcie wniosków i gramy dalej." - tak mecz skomentował nasz trener

Sparta Złotów - Włókniarz Okonek 0-1 (0-1)

Bramka: 0-1 Mateusz Paszkowski

Skład Sparty: Marek Turkowiak - Andrzej Sarosik (46' Karol Grelewski), Marcin Sobek, Michał Massel, Michał Pinkowski - Szymon Osada (75' Szymon Jaworski), Przemysław Jaworski, Michał Fertikowski (70' Mateusz Bartel) - Paweł Madej, Jan Turkowiak, Dominik Brożek (46' Tomasz Malczewski)