Łobzonka Wyrzysk Gospodarze

Przemek Nosek

Utworzono:

28.08.2016

Czy była to wstydliwa porażka? Z całą pewnością - gdyby tylko patrzeć na wynik - tak. Moim zdaniem jednak nasi piłkarze nie zagrali źle, szkoda głupich (czasami wręcz idiotycznych) błędów w obronie i straty (aż) 4 bramek.. Łobzonka też miała swoje sytuacje - między innymi Bonzel czy Nalewajski groźnie uderzali na bramkę, ale niewiele to dało.. Wynik idzie w świat. Orkan to uznana marka w naszym regionie i błyskawicznie wykorzystuje luki w defensywie - tak było i dzisiaj.
Szkoda, ale gramy dalej, bo gra nie wygląda źle, trzeba po prostu wyeliminować głupie błędy, a będzie dobrze!

Po dzisiejszej porażce spadamy na 7. miejsce w tabeli. Za tydzień w sobotę wyjazd do Złotowa. Przedtem jednak, zagramy pucharowy mecz w środę w Nieżychowie z miejscową Błyskawicą. Początek meczu o godzinie 17:00.