Wysoka wygrana z Orłem Osiek

Na wczorajsze spotkanie nasz zespół jechał bardzo zmotywowany, gdyż w ubiegłym sezonie to Orzeł był dwukrotnie lepszym zespołem. Początek meczu ułożył się bardzo dobrze dla naszej drużyny i miał duży wpływ na przebieg meczu. Wychodzącego na pozycję sam na sam z bramkarzem Grelewskiego faulował obrońca gospodarzy za co obejrzał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Rzut wolny pewnie na bramkę zamienił Fertikowski. Orzeł jednak nie poddawał się i za sprawą niezawodnego Królaka wyrównał wynik meczu. Jeszcze przed przerwą nasz zespół objął prowadzenie, a skutecznym strzelcem okazał się Sarosik. Po przerwie nasi piłkarze całkowicie dominowali na murawie zdobywając kolejne 3 gole, marnując jeszcze kilka bardzo dobrych okazji.

"Mieliśmy coś do udowodnienia gospodarzom w tym meczu. Byliśmy bardzo zmotywowani przed spotkaniem i wierzyliśmy w końcowy sukces. Zespół bardzo dobrze realizował zadania taktyczne i zostawił po sobie dobre wrażenie. Mieliśmy pomysł na grę i byliśmy zdecydowanie lepsi. Myślimy już teraz o kolejnym meczu." - tak mecz skomentował trener Damian Sudoł

Orzeł Osiek - Sparta Złotów 1-5 (1-2)

Bramki: 0-1 Michał Fertikowski; 1-1 Patryk Królak; 1-2 Andrzej Sarosik; 1-3 Dominik Brożek; 1-4 Mateusz Długosz; 1-5 Michał Fertikowski

Skład Sparty: Marek Turkowiak - Andrzej Sarosik, Michał Massel, Michał Pinkowski (89' Marcin Sobek), Szymon Osada - Mateusz Długosz, Jakub Kowalski - Karol Grelewski (75' Paweł Madej), Patryk Lach, Michał Fertikowski - Dominik Brożek (75' Sylwester Kraczkowski)