Sudoł za Bednarka. Mamy nowego trenera!

Nowym szkoleniowcem drużyny seniorów złotowskiej Sparty w miejsce Andrzeja Bednarka został Damian Sudoł.
Nowy trener pierwszej drużyny ma 32 lata, jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim i był w przeszłości zawodnikiem Sparty Złotów. Kilka lat temu rozpoczął trenerska przygodę w swoim macierzystym klubie, gdzie pełnił odpowiednio funkcję szkoleniowca drużyny trampkarzy i juniorów. W tym roku odbył staż trenerski w drużynie Mistrza Polski, Legii Warszawa.
- Cel jest jasny: awans - mówi bez ogródek D. Sudoł, który pierwszy trening przeprowadzi 12 lipca. Dotychczasowy trener, Andrzej Bednarek złożył rezygnację, która została przyjęta. Już dziś zapraszamy na pierwszy mecz nowego sezonu, podczas którego odbędzie się oficjalne pożegnanie trenera Bednarka, któremu dziękujemy za wszystko, co zrobił przez lata dla Sparty Złotów, Damianowi Sudołowi zaś życzymy powodzenia w realizacji założonych celów!

Źródło i fot: pzl24.pl