Sparing nr 6: Ostre strzelanie w Tucholi + VIDEO

Wczoraj, gdy swoje mecze inaugurowała Klasa Okręgowa, nasz zespół rozegrał ostatni mecz towarzyski tej zimy. Przeciwnikiem spartan był wicelider bydgoskiej A-klasy - Tucholanka Tuchola. Na bardzo ładnym obiekcie nasz zespół od pierwszej minuty grał bardzo zaangażowanie z dużą determinacją i wolą zwycięstwa. Gospodarze nie mieli tego dnia za wiele do powiedzenia i ulegli 0-9, chociaż wynik mógł być dużo wyższy. Widać, że przed ligą zespół nabiera mocy. Brawo!

"Wynik cieszy ale najważniejsze, że zespół grał z dużym zaangażowaniem i kreatywnością pod bramką przeciwnika. Był to nasz ostatni sprawdzian przed pierwszym meczem i kilka schematów nad którymi pracujemy już funkcjonuje. Ciężkie treningi zimą też przynoszą efekty. Drużyna nabiera świeżości i w lidze powinno być jeszcze lepiej. Teraz koncentrujemy się już tylko na meczu z Polonią Jastrowie." - tak w kilku słowach mecz podsumował nasz trener

Tucholanka Tuchola - Sparta Złotów 0-9 (0-4)

Bramki: 0-1 Michał Pinkowski; 0-2 Dominik Brożek; 0-3 Paweł Madej; 0-4 Andrzej Sarosik; 0-5 Jan Turkowiak; 0-6 Michał Fertikowski (k); 0-7 Michał Fertikowski; 0-8 Patryk Lach; 0-9 Michał Fertikowski

Skład Sparty: Kacper Szopieraj (60' Jakub Marcinkowski) - Andrzej Sarosik (60' Piotr Kowalski), Marcin Sobek (60' Karol Grelewski), Michał Massel, Michał Pinkowski - Szymon Osada (60' Patryk Lach), Przemysław Jaworski (60' Kamil Goździkowski), Michał Fertikowski - Paweł Madej (60' Mateusz Bartel), Jan Turkowiak, Dominik Brożek (60' Marcin Zaorski)