Sparing nr 5: Dobry prognostyk przed ligą + VIDEO

Wczoraj nasz zespół rozegrał przedostatni test mecz przed rundą wiosenną. Nasi piłkarze na boisku w Zakrzewie zagrali z miejscową Jednością. Od początku spotkania to nasz zespół posiadał znaczną przewagę pewnie pokonując gospodarzy 4-0.

"Do początku ligi zostało już bardzo mało czasu i cieszy mnie, że pewne automatyzmy zaczynają funkcjonować. Dużym plusem był fakt, ze mecz rozegraliśmy na boisku z naturalną nawierzchnią. Kilka fragmentów meczu było dzisiaj już na przyzwoitym poziomie. Musimy jednak w grze obronne jeszcze się poprawić, żeby uniknąć dzisiejszych błędów. Przed nami ostatnie dwa mikrocykle i długo wyczekiwany pierwszy mecz mistrzowski." - taki komentarz dał nasz trener po meczu

Jedność Zakrzewo - Sparta Złotów 0-4 (0-1)

Bramki: 0-1 Michał Pinkowski; 0-2 Michał Fertikowski; 0-3 Mateusz Bartel; 0-4 Michał Fertikowski

Skład Sparty: Marek Turkowiak (60' Jakub Marcinkowski) - Andrzej Sarosik (46' Karol Grelewski), Marcin Sobek (46' Bartosz Piątek), Michał Massel, Michał Pinkowski (55' Kamil Goździkowski) - Szymon Osada (50' Szymon Jaworski), Przemysław Jaworski, Marcin Zaorski (50' Michał Fertikowski) - Paweł Madej (50' Mateusz Bartel), Jan Turkowiak (55' Tomasz Malczewski), Dominik Brożek (60' Michał Tymiński)