Remis z Piastem Człuchów

W piątym już tego lata sparingu nasz zespół wybrał się do Człuchowa na mecz z Piastem. Po raz kolejny przyszło nam grac na świetnie przygotowanej płycie (jak widać można w okolicy zrobić porządną murawę na miarę Ekstraklasy) co pozwalało na grę "po ziemi". Pierwsza połowa pod dyktando naszego zespołu zakończyła się remisem 1-1. W drugiej połowie na placu gry pojawili się głównie juniorzy i to gospodarze mieli więcej do zaoferowania ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 4-4.

Po meczu trener Sudoł powiedział - "Co raz lepiej wygląda nasza gra w ofensywie. Niestety gra obronna pozostawia jeszcze dużo do życzenia. Czasu jest już niewiele także czeka nas dużo pracy."

Piast Człuchów - Sparta Złotów 4-4 (1-1)

Bramki dla Sparty: zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Przemysław Jaworski, Rafał Pażądka-Lipiński

Skład Sparty:

I połowa - Marek Turkowiak - Andrzej Sarosik, Marcin Tomczyk, Marcin Gil, Karol Grelewski - Szymon Osada, Przemysła Jaworski - Tomasz Malczewski, Karol Smoliński, zawodnik testowany 1 - Marcin Zaorski

II połowa - Kacper Szopieraj - Tomasz Miłkowski, Marcin Sobek, Filip Klóska, Bartosz Piątek - Szymon Osada, Przemysław Jaworski - zawodnik testowany 2, Bartłomiej Bielecki, Bartosz Wnuk - Rafał Pażądka-Lipiński