PoGrom z Więcborkiem

Od dwóch tygodni seniorzy mocno trenują. Było to widać dzisiejszego dusznego popołudnia. Na gościnnym boisku w Sypniewie (z doskonale przygotowaną murawą) graliśmy wolno, ociężale, nie było widać dynamiki. Sam mecz miał co ciekawe dwie odsłony. Pierwsze 30 minut to przewaga Gromu ale to my za sprawą Marszala objęliśmy prowadzenie. Druga część spotkania była lepsza w naszym wykonaniu, to my mieliśmy więcej z gry i kilka bardzo dogodnych sytuacji ale do zespół z Więcborka strzelał gole.

"Przed nami jeszcze dużo pracy. Zawodnicy czują już trudy treningów ale bez tego nigdzie nie zajdziemy. Mamy też spore zaległości taktyczne więc im bliżej do ligi tym więcej będziemy nad tym pracowali." - tyle po meczu powiedział trener

Warto dodać, że po kontuzji stawu skokowego do treningów od poniedziałku wróci Michał Massel.

Kolejny test mecz już w sobotę w Człuchowie z Piastem.

Grom Więcbork - Sparta Złotów 5-2 (0-1)

Bramki dla Sparty: Tomasz Malczewski, Marcin Zaorski

Skład Sparty: Marek Turkowiak - Andrzej Sarosik, Tomasz Miłkowski, Grzegorz Kasak, Marcin Sobek - Karol Smoliński, Przemysław Jaworski - Tomasz Malczewski, Bartłomiej Bielecki, zawodnik testowany - Marcin Zaorski

W drugiej połowie zagrali także: Kacper Szopieraj, Eryk Kulengowski, Marcin Tomczyk, Szymon Jaworski