helcia

Utworzono:

25.06.2018

Ależ emocje!

Po zaciętym pojedynku Radwan Lubasz wygrywa derby z Noteć Rosko 4-2 Prowadzenie dla Lubasza zdobył Jakub Brożys, jednak to Rosko do przerwy prowadziło po dwóch bramkach 2-1. Po przerwie mimo drugiej żółtej kartki a w konsekwencji (czerwona kartka) Kamila Gacka Radwan Lubasz najpierw doprowadził do remisu po wykorzystanym rzucie karnym przez Macieja Budaja, a w końcówce zdołał zdobyć jeszcze dwie bramki (Gracjan Dymek, Przemysław Oelke) i tym samym Lubaszanie zdobyli cenne 3 pkt !

• Radwan Lubasz Noteć Rosko
  • 4-2 Bramki: 1-0 J.Brożys, 1-1 Naplocha, 1-2 Brzuska, 2-2 M.Budaj, 3-2 G.Dymek, 4-2 P.Oelke
  • Lubasz, ul.Sportowa 3

Radwan Lubasz: T.Helak, M.Jahns, M.Budaj, K.Dymek, K.Gacek, T.Błażyński, M.Naparty, G.Dymek, P.Oelke, J.Brożys, W.Kałużyński. Rezerwa: T.Jessa